Magister 2 | Janina Piepiora
Cześć,
Jestem Janina
I Jestem Ekspertką Marketingu Usług

Dlaczego nazywam się ekspertką?
Od 16 lat związana jestem z usługami. Pracowałam jako asystentka marketingu i sprzedaży w 4* hotelu, byłam brand managerem i otwierałam nowe punkty, pełniłam również funkcję managerki generalnej restauracji nad polskim morzem.

Jestem „wiecznym studentem” ukończyłam licencjat z zarządzania biznesem, magistra z marketingu i komunikacji, a następnie wyjechałam do Szkocji w której mieszkam już od 5 lat, gdzie ukończyłam z wyróżnieniem kolejnego magistra z kreatywnej reklamy.

Magister 2 | Janina Piepiora

Jestem zwyciężczynią międzynarodowego konkursu D&AD New Blood w kategorii kreatywna reklama & disign

Na studiach marzyłam o tym, aby mieć własną agencję i pomagać małym lokalnym firmom w rozwoju. Miałam wiele możliwości pracy dla najlepszych agencji w Edynburgu i tworzenia wielkich kampanii reklamowych dla dużych firm, takich jak Pepsi, Scottish Government czy Hyundai. Ale postanowiłam nie odpuszczać i nadal pomagać małym firmom, które nie posiadają milionowych budżetów na rozwój swojej firmy.

Untitled design 45 | Janina Piepiora

pomagam małym
lokalnym firmom

Od 2 lat prowadzę własną działalność i pomagam lokalnym firmom zrozumieć, że dobrze zaplanowany marketing nie jest wcale taki trudny. Nie musimy ciągle biegać za wszystkimi trendami na Instagramie, aby mieć klientów. Pokazuję, że w lokalnym biznesie usługowym chodzi o pokazanie siebie i prowadzenie biznesu w zgodzie ze sobą.

Pokazuję, że każdy jest unikalny i nigdy nie będzie dwóch identycznych biznesów. Planując z wyprzedzeniem, zyskujemy dużo więcej czasu dla siebie, a nasz biznes się rozwija.

Shopping Cart