top of page

O mnie, słów klika  

Uśmiechnięta, cierpliwa, marzycielka. 
Uparta i dążąca do swoich celów.

Wszędzie znajduję
nowe
KREATYWNE
rozwiązania. 

Projekt bez tytułu.png

Trochę o mnie 
zawodowo 

Jestem managerem z międzynarodowym doświadczeniem zawodowym skupionym na kreowaniu wizerunku marki - online (media społecznościowe, strony www, identyfikacje wizualne, reklamy) i offline (eventy, kontakt z klientem, sprzedaż, akcje promocyjne). 

Jestem osobą, która uwielbia się uczyć. Aktualnie jestem studentką studiów podyplomowych na kierunku Kreatywna Reklama na Edinburgh Napier University. 

Potrafię efektywnie wykorzystać każdą lekcję w pracy. 

Strategia Treści  Social Media 
Kampanie Marketingowe

 Branding   Obsługa Klienta

Planowanie Events   Projekty Graficzne   Kreatywne Inicjatywy

Prywatnie jestem wesołą, bardzo rozgadaną osobą która, uwielbia czerpać z życia (w końcu mamy je tylko jedno). 

Jestem marzycielką wychowaną na wszelkich bajkach Disneya i Harrym Potterze!  

Jestem  miłośniczką podróży - obecnie w wolnym czasie staram się zobaczyć najpiękniejsze miejsca w Szkocji. Mieszkam tu od 4 lat a nadal mam WIELE do zobaczenia. 

Uwielbiam dobrą muzykę - każdy styl w zależności od nastroju... Może to być Rock&Roll z lat 60. Muzyka klasyczna do nauki, rock kiedy jestem zła czy na przykład pop kiedy chcę potańczyć.

Zakochana w dobrych książkach - czasami każdy chce uciec w świat fantasy, przeżyć niesamowity romans lub poczuć dreszczyk dobrego kryminału. 

Trochę o mnie 
prywatnie 

W marketingu zakochałam się dokładnie 14 lat temu. Na pierwszych zajęciach w szkole. Pamiętam tą ekscytację, kiedy nauczycielka tłumaczyła nam czego będziemy się uczyć przez kolejne 4 lata technikum. (Wtedy nikt nie wspomniał jeszcze o reklamach na Instagramie xD). 

Ta ekscytacja towarzyszy mi do dziś. Każda jedna nowa rzecz której się uczę daje mi nowe "motylki w brzuchu". 

Właśnie z taką pasją tworzę grafiki, kampanie marketingowe czy planuję posty na facebooka dla twojego biznesu. Sprawdzam każdy szczegół tak, aby było idealnie i spełniało twoje oczekiwania. 

bottom of page