top of page
Beige Minimalist Aesthetic Brand Board.png

"Your Multitherapist" to marka specjalizująca się
w naturalnej medycynie estetycznej, oferująca klientom szeroki zakres usług w subtelny i delikatny sposób.

 

 

Wizja marki opiera się na zapewnieniu poczucia bezpieczeństwa i zaufania klientom, którzy poszukują holistycznego podejścia do swojego zdrowia i urody.

Branding "Your Multitherapist" jest zaprojektowany
w minimalistycznym stylu, odzwierciedlając subtelność
i prostotę.

Trzy
główne kolory marki to czarny, biały i szary, które symbolizują czystość, spokój i równowagę. Kolor carny dodaje nuty elegancji i delikatności, natomiast biały
i szary nadają wrażenie czystości i neutralności.

 

Logo marki przedstawia narysowaną twarz, której kontury są delikatne i subtelne. Ten minimalistyczny wizerunek symbolizuje indywidualność i unikalność klientów, jednocześnie odzwierciedlając profesjonalizm i zaangażowanie marki w dbanie o ich piękno i zdrowie.
 

Wszystkie materiały marketingowe "Your Multitherapist" są zgodne z minimalistycznym stylem marki. Zastosowanie prostych form, czystych linii i przestrzeni negatywnej tworzy spójny i harmonijny wygląd. Tekst jest jasny i czytelny, a zdjęcia i grafiki są skomponowane w sposób subtelny i estetyczny, podkreślając naturalność i delikatność oferowanych usług.

 

Cały branding "Your Multitherapist" jest zintegrowany w taki sposób, aby klientom przekazać uczucie spokoju, bezpieczeństwa i zaufania.

Minimalistyczny styl i stonowana kolorystyka podkreślają profesjonalizm marki, a narysowana twarz w logo dodaje elementu osobistego i indywidualnego podejścia do każdego klienta.

8.png
10.png
7.png
Portfolio  (1).png
Portfolio  (2).png
Portfolio .png
bottom of page