top of page
Portfolio  (3).png

"HOLY NAILS" to salon kosmetyczny o unikalnym i zachwycającym brandingu, który doskonale odzwierciedla jego charakter i atmosferę.

 

Salon został stworzony z myślą o wyjątkowym doświadczeniu dla klientów, którzy pragną relaksu i poczuć się wyjątkowo w egzotycznym otoczeniu.

 

Cały branding marki "HOLY NAILS" jest idealnie dopasowany do osobowości właścicielki, która emanuje kolorami i energią. Jest to salon kosmetyczny, który wyraża radość życia i inspiruje do eksperymentowania z różnymi stylami i trendami.

Właścicielka pragnie, aby każdy klient poczuł się wyjątkowo i pięknie, dlatego stworzyła miejsce, w którym wizualny aspekt i atmosfera są równie istotne jak doskonała jakość usług.

Branding marki jest prawdziwym odzwierciedleniem tej wizji, zapraszając klientów do odkrywania swojego piękna i relaksu w stylowym i niezapomnianym otoczeniu.

Marka ta emanuje pozytywną energią, radością i zamiłowaniem do piękna.

Kolory marki, róż, złoto i butelkowa zieleń, są odzwierciedleniem atmosfery i charakteru salonu.

Róż symbolizuje kobiecość, delikatność i subtelność, a także pasję i energię. Odzwierciedla przyjemność, jaką kobiety odczuwają podczas wizyty w salonie.

Złoto dodaje elementu luksusu i ekskluzywności, podkreślając wysoką jakość usług świadczonych w salonie.

Butelkowa zieleń nawiązuje do natury, świeżości i relaksu, co podkreśla chęć stworzenia miejsca, w którym klienci mogą odprężyć się i odłączyć od codziennego zgiełku.  Kolor ten nawiązuje do motywu egzotycznych liści, które można znaleźć w wystroju wnętrza salonu. 

Motyw egzotycznych liści jest kontynuowany na różnych nośnikach brandingu salonu.

 

Na  materiałach promocyjnych można znaleźć wyraziste wzory liści, które nadają brandowi egzotyczny, tropikalny wygląd a podkreślenie tego różowym złotem nadaje całości elegancję. 

leaflet folded into 3 parts - cooperation of two salons.png
17.png
16.png
Social Media Template
19.png
18.png
bottom of page